VALUE MEDIA WROCŁAW

Value Media Wrocław jest regionalnym oddziałem Value Media, które powstało w 2006 roku, aby zmieniać istniejące zasady szeroko rozumianej komunikacji marketingowej. Nie pozycjonujemy się jako klasyczny dom mediowy, ale jako podmiot oparty o relacje, wiedzę i doświadczenie. Jako część największej grupy komunikacyjnej na polskim rynku – Group One – posiadamy mechanizmy pozwalające na kompleksową obsługę klienta.

KOMPETENCJE

Jesteśmy sprawnie funkcjonującym mechanizmem, skupiającym i łączącym unikalne kompetencje w obszarze szeroko rozumianego digitalu, a w szczególności usług w zakresie performance marketingu. Świadczymy też usługi w zakresie modeli rozliczeniowych CPM, Flat Fee w kampaniach wizerunkowych oraz  sprzedażowych. Oferujemy również usługi w pozostałych mediach: Telewizja, Radio, Prasa, Outdoor, Ambient.

DIGITAL DRIVEN EXPERIENCE

Zajmujemy się komunikacją we wszystkich kanałach, a nasze rekomendacje mediowe opieramy na haśle Digitally Driven Experience, które jasno określa, iż digital jest według nas sercem komunikacji marki z konsumentem. Jako jedyny dom mediowy w Polsce, mamy w swoich szeregach trenerów Google. Dodatkowo jesteśmy jedną z ośmiu agencji SEM na polskim rynku, preferowanych przez Google do współpracy.

NAGRODY

ValueMedia znajduje się w TOP 5 najbardziej efektywnych domów mediowych. Nasze rozwiązania komunikacyjne były wielokrotnie nagradzane w prestiżowych konkursach branżowych. Otrzymaliśmy Impactora dla Domu Mediowego Roku 2012, trzy nagrody Golden Arrow 2012 za najlepszą kampanię internetową i za dwie najlepsze kampanie SEM.
W 2014 roku zdobyliśmy cztery statuetki EFFIE, w tym Grand Prix konkursu. Rok później Value Media otrzymało dwie statuetki EFFIE Awards 2015. Zdobyliśmy także tytuł Niesieciowy Dom Mediowy 2016 roku w raporcie Media & Marketing Polska.